Krakonošův knoflík

Hra v blízkém okolí Rokytnice nad Jizerou je navržena tak, aby byla hratelná pro všechny generace a ve všech ročních obdobích. To znamená - po schůdné cestě a v rozumné nadmořské výšce.
Díky příběhu a dalším úkolům do hry určitě zapojíte i menší děti.

Kde

Rokytnice nad Jizerou
Dolní náměstí
před radnicí

Kdy

Kdykoli se Vám to hodí

Pro koho

Skupiny 2 - 6 osob
rodiny s dětmi
6 - 99 let

Délka

Cca 3 km
1 - 2 hodiny

Cena

790 Kč / 890 Kč - poštou
740 Kč / 840 Kč - osobní odběr, viz níže

Co potřebujete

Herní materiály
chytrý mobilní telefon + data

Podrobněji

 • O hře

  Docela nedávno se Krakonoš vydal na obhlídku Rokytnického panství a při tom ztratil knoflík ze svého pláště. Je na vás a vašich dětech abyste mu knoflík vrátili. Povedou vás úkoly a mapa, herní aplikace vám změří čas. Můžete soutěžit nebo jít na pohodu. Kratší trasa, lehčí šifry, nižší cena.

 • Začátek - Rokytnice nad Jizerou, Dolní náměstí – před radnicí. Dále pak v blízkém okolí Rokytnice.

 • Čas není třeba rezervovat. Kdy začnete je jen na vás. Jenom pozor na tmu a počasí. Hra je vhodná i pro zimní období. Většina cesty je udržovaná a schůdná i při vysoké sněhové pokrývce.
  Doba trvání 1 - 2 hodiny.

 • Může vás hrát kolik chcete, ale ideální počet je 2-6 osob. Více vás prostě na jeden papír neuvidí a hru si neužijete.

 • Jde to. Budete soutěžit v reálném čase. Ale buďte ohleduplní. Snažte se být (v rámci možností) nenápadní a nenapovídat soupeřům. Nekažte hru sobě ani druhým!

 • Tato hra je vhodná i pro menší děti. Díky pohádkovému příběhu je do hry snadno zapojíte. Obsahuje i úkoly pro děti ve věku 4-5 let. POZOR děti samy ji ale nezvládnou. K řešení šifer musí umět číst a počítat. Některé šifry možná na první pohled vyděsí i Vás. Ale na ten druhý, je rozhodně „dáte“!

 • Délka tratě je cca 3 km. Pohybovat se budete po dobře schůdné cestě s výhledem na Rokytnici, její okolí i horská panoramata. Převážně po vrstevnici. Nevede centrem města.
  V letním období ji zvládnete i s kolem, kočárkem či invalidním vozíkem.
  I v zimním období bývá většina cesty udržovaná. Poslední cca 1 km cesty však nebývá protažen sněžným pluhem.

 • 790 Kč / 890 Kč platba v hotovosti v Informačním centrum Lenka, Rokytnice nad Jizerou, Horní Rokytnice 513 (v otevíracích hodinách), není třeba objedávat přes náš formulář, odběr ihned.

  790 Kč / 890 Kč platba převodem, doručení na Vaši adresu, doporučeně Českou poštou

  740 Kč / 840 Kč platba převodem, osobní odběr (od 2. dne po zaplacení) Informační centrum Lenka, Rokytnice nad Jizerou, Horní Rokytnice 513 (v otevíracích hodinách)

  740 Kč / 840 Kč platba převodem, osobní odběr (od 2. dne po zaplacení) po osobní dohodě - pouze v Praze

  Použijte náš objednávkový formulář. Do poznámky uveďte vámi zvolený způsob odběru. Pro jakýkoli dotaz použijte e-mail případně telefon.

 • Herní materiály v hlavní designové obálce, 10 obálek s kódy, šiframi a úkoly vhodnými i pro malé děti. Spoustu informací, mapa, tužka, aktivační kód pro přihlášení do herního systému a malý, ale reálný dárek na konci hry.
  Chytrý telefon (není v ceně :) a data potřebujete pouze k přihlášení do hry, jejímu ukončení (změření času) a případně získání nápovědy.


 • Pořadí # Název týmu Čas hry Počet nápověd Celkový čas Celk. čas
  1 Grils 1:06 0 1:06
  2 Prudiči 1:11 0 1:11
  3 Krtečci 1:16 0 1:16
  4 8VQu4ZuB 1:23 0 1:23
  5 Mrňousové 2:17 0 2:17
  6 SchneMas 3:06 0 3:06