Tipy

 • Teambuilding

  Všechny naše hry je možné využít také jako firemní či jiný teambuilding. Počítejte pak s přiměřenými časovými rozestupy mezi družstvy (cca 10 min.).

  Při hře „Boj o československé pohraničí“ je možné domluvit prohlídku dělostřelecké tvrze Stachelberg (není v ceně hry), případně využít altánu v areálu tvrze, třeba k opékání špekáčků. V Rokytnici nad Jizerou je nespočet penzionů a hotelů. Pak můžete akci protáhnout třeba i na celý víkend. A v Praze zase máte jednu z našich her tak říkajíc „za humny“, takže teambuilding zvládnete třeba i za jedno odpoledne. Pokud byste měli zájem, pak nás kontaktujte, určitě se domluvíme na množstevní slevě, případně dalších možnostech spolupráce.

 • Sledujte náš FB. Vyhlašujeme slevy.
  Domluvte se a hrajte dvě rodiny, ale podívejte se na rodinný tip.
  Každou hru lze odehrát pouze jednou.

 • Součástí každé hry je malý originální dárek. Můžete si tak postupně vytvářet sérii.

 • V každé hře je pouze jeden dáreček. Pokud chcete hrát dvě rodiny, mohlo by být právě vašim dětem líto, že přijdou zkrátka. Proto Vám nabízím po předchozí osobní domluvě druhý dárek zdarma.

 • Dostává se nám pozitivní zpětné vazby, jinak bychom netvořili další hry. Avšak pamatujte, na svůj web může každý napsat cokoli!

  Po ukončení hry v telefonu, můžete hru ohodnotit. Jednou až pěti hvězdičkami i slovně. Na tato hodnocení nemůžeme z důvodu ochrany osobních údajů nijak reagovat. Pokud chcete svůj názor zveřejnit, můžete tak učinit na našem FB, případně na stránkách Kudy z nudy nebo Tripadvisor.

 • Pokud stále nevíte, pak zavolejte nebo napište.